Farmasi Age Reversist Kullananlar

Farmasi Age Reversist kullananlar ve hakkında yorumları

Farmasi Age Reversist

Farmasi Age Reversist serisi ile zamanı durdurmaya hazır mısınız?
Farmasi laboratuvarlarında üretilen ve dünyaca kabul görmüş bağımsız laboratuvar tarafından test edilip onaylanan serimiz ile tanışın.

Farmasi Age Reversist serisi düzenli kullanımda derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaza ayakları, göz altı torbaları, alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir ürün setidir.

Farmasi Age Reversist serisi içerisindeki ürünleri ve kullanımı sırası ile 4 Adım da inceleyebilirsiniz. Ürün seti içinde 4 Adım uygulamasının dışında yer Age Reversist Krem anında kırışıklıklarınızı gideren botoks kremi yer almaktadır.

Farmasi Age Reversist kullananlar ve hakkında yorumları
Farmasi Age Reversist Kullanıcı Yorumları

Farmasi Age Reversist Serisi yaşlılık belirtilerine karşı savaş açan ve düzenli kullanım sonucu ortaya çıkardığı müthiş etki ile gönüllere taht kuran bir seridir.

Dr.C.Tuna Age Reversist Temizleyici Jel

Dr.C.Tuna Age Reversist Temizleyici Jel
Dr.C.Tuna Age Reversist Temizleyici Jel

Sebum, makyaj ve ölü hücre kalıntılarını derinlemesine temizleyen yaşlanma karşıtı jel ürünüdür. Age Reversist Temizleyici Jel, Gözenekleri temizler, pürüzsüzleştirerek yatıştırır. Cildinizi canlandırır ve bir sonraki uygulama ürünü için hazırlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Temizleme Jeli şu içeriklerin bileşimi ile hazırlanmıştır: 

 • Laminaria Digitata Ekstresi
 • SLES içermez: Geliştirilmiş SLES içermeyen hafif formülü, hasar görmüş, kuru ve hassas cilde sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Cilt iritasyonu, tahrişi ve yüzey dehidrasyonunu en aza indirir. 

Age Reversist Temizleyici Jel Kullanımı

Günde iki kez, sabah ve akşam 1. Adım olarak uygulayın. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna Age Reversist Serum ve Dr. C. Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem ile bakımınıza devam edin. Avuç içinizde bir miktar jeli ılık su ile köpürtün. Makyajsız yüzünüze yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile iyice durulayın, bir havlu yardımıyla yüzünüzün ıslaklığını nazikçe alın veya yüzünüzü kendiliğinden kurumaya bırakın. 

Dr. C. Tuna Age Reversist Serum

Dr. C. Tuna Age Reversist Serum
Dr. C. Tuna Age Reversist Serum

Dr. C. Tuna Age Reversist Serum cildinizin formunu yeniden kazanmasına yardımcı olan nemlendirici serumdur. 

Farmasi Age Reversist Serum cildin nem dengesini korur böylece cilde elastikiyet kazandırır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Cildinizin ihtiyacı olan tazelenme, onarılma sürecinde, aktiflerin cildinize daha rahat nüfuz etmesi ve daha uyumlu çalışmasına olanak sağlar. Parfüm içermez. Dr. C. Tuna Age Reversist Serum’un cildin nem dengesini koruyan eşsiz bileşimi şu içeriklerden oluşur:

 • Laminaria Digitata Ekstresi
 • Kırmızı Alg Kompleksi

Dr.C. Tuna Age Reversist Serum Kullanımı

Günde iki kez, sabah ve akşam 2. Adım olarak uygulayın. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Yıkama Jeli kullandıktan sonra uygulayın. Daha sonrasında Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi ile bakımınıza devam edin. Yeterli miktarda ürünü 2-3 kez bastırarak alın. Yüzünüze, boynunuza veya istenilen yere nazikçe uygulayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Dr.C. Tuna Göz Çevresi Nemlendirme

Dr.C. Tuna Göz Çevresi Nemlendirme
Dr.C. Tuna Göz Çevresi Nemlendirme

Dr.C. Tuna Göz Çevresi Nemlendirme, ince çizgileri ve derin kırışıklıkları nemlendirerek görünümlerini azaltan ve ciltteki nemi dengeleyen besleyici bir krem ürünüdür.

Ciltteki ince çizgileri ve derin kırışıklıkları nemlendirir. Cilt tabakasına nemi hapseder ve uygulamadan 6 saate kadar cildin nemini arttırmaya devam eder.  Yumuşak kadifemsi ve pürüzsüz bir his bırakır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. 

Farmasi Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi’nin eşsiz formülü şu içeriklerden oluşur:

 • Laminaria Digitata Ekstresi
 • Kırmızı Alg Kompleksi
 • SPF 15

Dr.C. Tuna Göz Çevresi Nemlendirme Kullanımı

Günde iki kez, sabah ve akşam 3. Adım olarak uygulayın. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Yıkama Jeli ve Dr. C. Tuna Age Reversist Serum kullandıktan sonra uygulayın. Yeterli miktarda ürünü alın ve avuç içinizde ovalayarak ısıtın. Yeterli miktarda ürünü alın ve avuç içinizde ovalayarak ısıtın. Yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak yayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Dr.C. Tuna Age Reversist Göz Kremi

Dr.C. Tuna Age Reversist Göz Kremi
Dr.C. Tuna Age Reversist Göz Kremi
 • Yorgunluk belirtileriyle savaşır.
 • Çevresel stres faktörlerine karşı korur.
 • Göz çevresinde ince ve görünmez bir yapı oluşturur.
 • Göz altı torbalarının, ince çizgi görünümünün ve kırışıkların  azalmasına yardımcı olur, göz çevresine daha genç bir  görünüm kazandırır.

Dr.C. Tuna Age Reversist Göz Kremi Kullanımı

4. Adım da yeterli miktarda ürünü 4-5 nokta halinde yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde masaj yaparak yayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Dr. C. Tuna Age Reversist botoks etkili kreminizi kullanmadan önce bu kremi uygulayın. Göz çevrenizi Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi ile çok iyi nemlendirin.

Kırışıklıklarınız çok derin ve görünümü sizi rahatsız ediyor ise Farmasi Age Reversist serisinin anında kışıklık gideren botoks kremini tüm bu adımlar sonrasında uygulayabilirsiniz.

Farmasi Age Reversist Botoks Kremi

Farmasi Age Reversist Botoks Kremi
Farmasi Age Reversist Botoks Kremi

Farmasi Dr.C. Tuna Age Reversist Botoks Kremi, düzenli kullanıldığında derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, gözaltı torbaları,alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir üründür.

Dr. C. Tuna Age Reversist Krem Anti-Aging etkili Plankton Ekstresi ile göz çevresinde anında daha genç bir görünüm sağlar.

Age Reversist Botoks Kremi Kullanımı

Çok az miktarda ürünü alın ve uygulamak istediğiniz bölgeye 4-5 nokta halinde ürünü yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde yayın. Kurumaya bırakın. Kuruyana kadar hareketsiz bekleyin. Hızlı kurutma gerekirse yelpaze ile kurumayı hızlandırabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygundur.

Age Reversist Dermotolojik Testler

Age Reversist tüm ürünleri ‘Hassas Ciltler için Dermatolojik Test’ sürecini başarıyla tamamlamıştır. Ürünü kullananların;

 • %100’ü ince çizgilerin ve göz çevresi kırışıklıkların görünümünde azalma olduğunu
 • %95’i göz altı şişliklerini giderdiği, göz altı bölgesine hacim kazandırdığı
 • %96’sı ürünü kullanım sonrası gözenek görünümlerinin küçüldüğünü
 • %92’si sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve cillerinde sıkılaşma sağladığını

gözlemlenmiştir. Age Reversist serisi için kolajen artışı ve nemlendirme IN-VIVO testleri kapsamında çalışma protokolü Fibroblast hücrelerine 6 gün boyunca 2 uygulama yapıldı. Age Reversist serisi IN-VIVO test validasyonundan başarı ile çıkmıştır.

Yorumlar

 1. Avatar Feyza 11 Ağustos 2020
 2. Avatar zeynep 3 Nisan 2020
 3. Avatar Filiz 26 Şubat 2020
 4. Avatar Saadet 3 Aralık 2019
 5. Avatar Özlm 8 Kasım 2019
 6. Avatar Aysun 19 Mayıs 2019
 7. Avatar Murat 9 Mayıs 2019
  • Avatar hatice 27 Kasım 2019
   • Avatar Fatma Arslan 29 Kasım 2019
 8. Avatar Semanur 9 Mayıs 2019
 9. Avatar Ece Yazıcı 9 Mayıs 2019
 10. Avatar Merve 9 Mayıs 2019
 11. Avatar Mavikelebek 9 Mayıs 2019
 12. Avatar esen 9 Mayıs 2019
 13. Avatar Niğda Özdemir 9 Mayıs 2019
 14. Avatar Reyhan 9 Mayıs 2019
 15. Avatar hasgül 9 Mayıs 2019
 16. Avatar Buse 9 Mayıs 2019
 17. Avatar Fatma Arslan 9 Mayıs 2019

Yorum Gönder