Farmasi At Kestanesi Kullananlar

Farmasi At Kestanesi Serisi Kullananlar Yorumları

Farmasi’nin rahatlatıcı masaj jeli serileri müşterileri tarafından tam not almayı başarmış, en sık tercih edilen ürünlerdendir. At kestanesinin bir hayli fazla olan faydasını mucizevi bir şekilde insanlara ulaştıran markanın, Farmasi At Kestanesi Serisi ürünleri de bu başarılı seriler arasında gösterilmektedir.

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli, sırt, boyun, bel, bacak, migren ve diş ağrılarında, romatizma, regl ve kas ağrılarında, hemoroit ve topuk dikeninde, göğüslerin toparlanarak sarkmasında, At Kestanesi varis tedavisine yardımcı oluyor. 

Seri de bulunan ürünler içerisinde özellikle Farmasi At Kestanesi x2 çift etkiye sahip olacak şekilde formülü güçlendirilmiş olan double effect ürünleri çok daha faydalıdır. Gün sonlarında vücudun tüm yorgunluğunu atmanızı sağlayacak rahatlatıcı bir masaj etkisi de sunan Farmasi At Kestanesi Serisi ile ihtiyacınız olan rahatlamış ve sakinleşmiş vücuda kavuşmanız kolaylaşacaktır.

Farmasi At Kestanesi

Farmasi At Kestanesi
Farmasi At Kestanesi

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de fark edeceksiniz.

Kullanımı

Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

Farmasi At Kestanesi x2 (Çift Etkili)

Farmasi At Kestanesi x2 (Çift Etkili)
Farmasi At Kestanesi x2 (Çift Etkili)

Yoğunlaştırılmış çift etkili at kestanesi masaj jeli ile daha etkili rahatlama ve yumuşama hissini siz de fark edeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır.

İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz.

Kullanım

Farmasi at kestanesi x2, yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık. hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

Kullanım Tavsiyeleri

 • İstenilen bölgeye nazikçe masaj yapınız. Günde 3 kez kullanılması önerilir.
 • Bir çok insanın ne işe yaradığını bilmediği Farmasi At kestanesinin vücut için mucizevi faydaları var. Özellikle ayaklarda oluşan varisin giderilmesine çok etkilidir.
 • Ayrıca Halk hekimliğinde Farmasi At kestanesi geniş yer tutar. Farmasi At Kestanesi kremi çeşitli romatizma hastalıklarının ve toplardamarların varis genişlemelerinde yardımcı tedavi olarak kullanılır. Bunun dışında Farmasi At kestanesi cildi erken yaşlanmadan korur.
 • Hemoroid tedavisindede etkili olduğu bilinir. Vücuda güç verir. Botox etkisi yapan birçok krem, vücut bakımı ürünü ve vücut sıkıştırıcılarda büzücü özelliğinden dolayı Farmasi At kestanesi bulunuyor.
 • Farmasi At kestanesi kremini masajlarda, kramp ve varis tedavilerinde kullanabiliriz.
 • Cildimizde 20 – 25 dakika beklettikten sonra cildi soğuk suyla yıkayarak arındırabiliriz. Ayakta ve parmak aralarında oluşan egzamalar için de kullanımı uygundur.
 • Farmasi At Kestanesi içindeki Aescin adlı madde özellikle kılcal damarlar üzerinde etkili olarak damarları güçlendirir ve esnekliklerini arttırır. Böylece, başta varis ve basur olmak üzere vücuttaki şişlikleri önleyici ve iyileştirici etki gösterir.

Farmasi At Kestanesi İçeriği

At kestanesi ekstraktı sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, besler, hücre yenilenmesi ve yoğun iyileşme sağlamaya yardımcı olur. Damar sağlığında destekleyici olarak kullanılır. Sürülen bölgedeki ağrıyı ve acıyı hafifleterek serinlik hissi verir.

Farmasi At Kestanesi Serisi üç üründen oluşmaktadır. Büyük boy olan ilk ürün içerisinde at kestanesi, nane, sarı kantaron, esansiyel yağlar ve mentol bulunur. Diğer iki ürün içerisinde de aynı formül kullanılmıştır ancak daha fazla etki oluşturabilmek için gücünün iki kat arttırıldığı görülür. Serinin ürünlerinde hiçbir şekilde parafin, triklosan ve paraben yer almaz. Dermatolojik olarak da uygunluğu test edilmiş olan ürünleri herkes kullanabilir.

 • Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 500 ml
 • Dr. C. Tuna At Kestanesi x2 İki Kat Etkili 125 ml
 • Dr. C. Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi x2 Masaj Jeli 250 ml
2 Yorum
 1. Yaklaşık 1 haftadır basurla uğraşıyordum fitil krem ,viks ve anestol krem üstüne dün âldigim at kestânesi kremini anal bolgeyi banyoda sıcağa yakın şu ve şampuanla yıkadıktan sonra bolca sürdüm ilk oncé biraz yakıyor sonra anal bolgedé bir sıcaklık oluşuyor sonra ağrıdan eser kalmiyor ağrı enaz 1.2 saat geciyor sonra yeniden sürüyorum şuan 2 gün âgri dalan kalması şişliklerin devam ediyor ama ağrıdan eser kalmadı mucize krem herkese tavsiye ederim

 2. Evde küçükten büyüğe herkesin işini gören mucize krem. ? Sayenizde bilmediklerimide öğrenmiş oldum

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.