Farmasi aynısefa kullananlar yorumları

Farmasi aynısefa yağı kullananlar yorumları

Farmasi Aynısefa Yağı

Kuru ve hassas cildiniz için Farmasi aynısefa yağı serisi . Kuru ve hassas bir cilt neden nemlendirilmelidir?

Kuru ve hassas bir cilt dış etkenlerden çabuk etkilenir. Özellikle kış aylarında havadaki nemin düşmesi ile beraber cilt nemini kaybeder ve cilt üzerinde;

  1. Kuruluk başlar
  2. Cilt gerginleşir
  3. Kızarır ve Kaşınır
  4. Cilt çatlakları oluşur
  5. Pul pul dökülmeler başlar

Kış soğuklarına en fazla yüzümüz maruz kalır. Yüzünüzün nemlenmesine öncelik tanıyın!

Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli

Dr.C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli
Dr.C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli
1. Adım: Yüz Temizleme

Farmasi Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli KURU VE HASSAS CİLTLER için Bio-Lipid Teknolojisi ile üretilmiştir.

Hassas cilt bariyerindeki yapıya benzer katmanlı bio-lipidler sayesinde cilde kolaylıkla uyum sağlar. Böylelikle hasarlı cilt yorulmadan kir ve kalıntılardan arınır.

Cildi temizlerken yoğun nemlendirme ve yumuşatma etkisi verir. Cilt sadece temizlenmez, aynı zamanda nemlendirici bakıma hazırlanır.

Dr.C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli, köpürmeyen, yumuşak dokulu özelliği ile rahatlatıcı cilt temizliği sağlar. Cildin nem kaybına karşı korunmasını destekler.

Aynısefa Sabunu

Dr.C. Tuna Aynısefa Sabunu
Dr.C. Tuna Aynısefa Sabunu

Calendula yani aynısafa çiçeği , cildi nemlendirmede çok başarılıdır. Cildi neme doyurarak kırışıklık oluşumunu engellerken aynı zamanda cilt rengini de eşitler. Cilt tonunu düzenler ve lekelerin görünümünü açarak daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Yüksek nemlendirici özellikteki aynısefa sabunu sabah akşam kullanıldığında cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Hassas ciltler için çok uygundur. Egzama, sedef gibi sorunlar yaşıyorsanız veya kuru saç derisi probleminden şikayetçiyseniz tereddüt etmeden Farmasi aynısefa sabununu hem cilt hem saç bakımınızda kullanabilirsiniz.

Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği

Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği
Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği
2. Adı: Yüzünü Tonikle

Uzun süre ciltte suyu tutarak cildin yoğun ve etkili bir şekilde nemlenmesini sağlar. Yüzün her bölgesinin nem ihtiyacını karşılar.

Kuru ve Hassas Ciltler için geliştirilen Aynısefa Yağı Temizleme Toniği, ciltteki kiri, toksin maddeleri ve makyaj kalıntılarını arındırır. Aynısefa Yağı içerigiyle cildi nemlendirerek, rahatlatır. Alkol içermez.

Kullanım: Bir parça pamuk yardımıyla temiz cildinize uygulayın.

Aynısefa Yüz Kremi

Dr.C. Tuna Aynısefa Yüz Kremi
Dr.C. Tuna Aynısefa Yüz Kremi
3. Adım: Yüzünü Nemlendir

Cildi nemlendirip rahatlatırken, yüzeyde kalan pürüzleri temizler. Cildinizi aynı zamanda bakım kremine hazırlamaya yardımcı olur.

Cilt bakımının en hassas bölgesi yüz için özel olarak geliştirilmiş bu krem, ferah bir cilde kavuşmanız için gerekli olan tüm bakımı sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı ile, yüzünüzü nemlendirirken aynı zamanda yatıştırıcı etki sunar, dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer sağlamaya da yardımcıdır.

Aynısefa Nem Maskesi

Dr.C. Tuna Aynısefa Nem Maskesi
Dr.C. Tuna Aynısefa Nem Maskesi
4. Adım: Yüzünü Maskele

Gün içinde cildinin nem ihtiyacını karşılayamadın ve dinlendirici, rahatlatıcı bir gece uykusu ile beraber güne aydınlanmış, canlı ışıltılı bir yüz ile uyanmak istiyorsun;

Aynısefa ve Avokado yağı içeren Dr. C. Tuna Nem Maskesi ile tanışma zamanı!

Maske uygulaması sırasında Aynısefa çiçeğinin eşsiz kokusunu içine çek ve  uyumadan rahatlamaya başla.

Avokado yağının cilt koruyucu özelliği sayesinde gece boyunca nemli bir uykunuz olacak!

Nem Maskesi’ni nasıl kullanmalıyız?

  1. Uyumadan önce tüm yüz ve boyun bölgesine yayın
  2. Gece boyunca cildinizde bırakın ve uyuyun.
  3. Uyandığınızda Ilık su ile durulayın veya nemli bir pamuk yardımıyla nazikçe silin.

En iyi sonucu almak için haftada 1 – 2 kez uygulanması önerilir. Cildinizin yoğun neme ihtiyaç duyduğu her an kullanabilirsiniz.

3 Yorum
  1. Aynı sefa kremi özellikle kış aylarında kuru ciltler için kurtarıcı bir krem. Ben topuk çatlaklarım için her akşam düzenli olarak kullandım. Sonuç muhteşem

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.