Farmasi biberli masaj jeli kullananların yorumları

Farmasi Biber Balsamı

Farmasi Biber Balsamı

Kırmızı biberin mucizevi etkisinin kendini göstermiş olduğu Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli), kullanmaya başlayacak olan kişiler için asla vazgeçemeyecekleri bir ürün olacak diyebiliriz.

Laboratuvar ortamında geliştirilmiş olan özel formülü sayesinde cildin yenilenmesini sağlayan bu ürün, sorunlu cilt bölgelerinde de zencefil özünün etkisi ile kolajen üretiminde artışa neden olur ve sorunların iyileşmesini destekler.

İçeriğinde bulunan özel vitaminlerden A ve E vitamini cilt altındaki hareketsiz kalmış dokuların harekete geçmesini sağlayarak yenilenmenin başlamasına etki eder. Ciltte ferahlık hissi uyandırmaya yarayan nane yağı ile müthiş bir masaj keyfi yaşayabilirsiniz.

Oldukça faydalı olan bu ürün aynı zamanda cazip fiyatı ile de mutlaka denenmesi gereken ürünlerden birisidir. Uygun fiyatlı olan Farmasi ürünlerini isterseniz %30 oranında indirimle satın alabilir isterseniz de temsilci olup %30 karla satışını yapabilirsiniz.

İçeriğinde neler var?

İçeriğinde bulunan etken maddeleri ve ne işe yaradıklarını kısaca özetleyecek olursak şu şekilde ifade edilmesi mümkündür. Ürüne adını da veren acı biber yağı ciltte canlandırıcı etki uyandırır. Nane yağı konsantresinin ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisi bulunur.

Biberiye özü sayesinde cilt altında bulunan damarlarda kan dolaşımı hızlandığı için cilt kendisini toparlar ve sıkılaşır. Jojoba yağının nem etkisinden faydalanırken, ısırgan otu sayesinde de cilt yenilenir ve kendinizi çok daha zinde ve rahatlamış hissedersiniz.

Biberli Masaj Jelinin Faydaları

Biberli Masaj Jelinin Faydaları
Biberli Masaj Jelinin Faydaları
 • Bu ürün sayesinde varikozitel adı verilen geniş damar problemlerinden kaynaklı ağrılar, şişlikler ve özellikle ayaklara giren kramplardan kurtulabilirsiniz. Biber özü sayesinde kronik damar rahatsızlıklarının ve kanda oluşan pıhtılaşmanın önlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Varis problemi birçok kişinin başına dert açan ve inanılmaz ağrılara neden olan bir sorundur. Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) düzenli kullanıldığında tıkalı olan damarların açılmasını ve iyileşmesini hızlandırır. Varis problemi için bu ürünün kullanımı günde 3 defaya çıkarılabilmektedir.
 • Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) ağrı şikayetleri dışında kilo vermek isteyen kişilerin spor yapmaya başlamadan evvel yağ yakılması istenen bölgeye sürüldüğünde hareketinde etkisiyle hızlıca yağ yakılmasına yardımcı olur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Kullanımı

Ürünün kullanım şeklini anlatmadan önce mutlaka temizlenmiş bir cilde uygulanması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Uygulama yapılacak bölgenin temizliği kadar ellerinizin de temiz olmasına dikkat edin.

Uzmanların yapmış olduğu açıklamalara göre etkinin daha fazla olması isteniyorsa uygulama yapılacak bölgeye önceden peeling işlemi yapılarak ölü derilerin atılması sağlanmalıdır.

İşleme geçildiğinde Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) istenen bölgeye sürülür ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde uygulanır. Sabahları ve akşamları günde 2 defa olacak şekilde düzenli kullanımı önerilmektedir. Aynı zamanda ürün ipek bir keseye sürülerek cilde uygulanırsa etkisinin artması söz konusu olur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli ne işe yarar?

 • Yorgunluk hissinize anında rahatlık verir. Uzun, yorucu ve strestli bir gün sonunda, kırmızı biber, zencefil, ısırgan otu ve mentol ile zenginleştirilmiş bu mucizevi karışım, bedeninizi ve ruhunuzu yatıştırır.
 • Kolay emilimi ile cildinize eşsiz bir masaj keyfi yaşatır.
 • İçeriğindeki zencefil cildin nem dengesini düzenlerken, ısırgan otu cildin mineral ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.
 • Baş, boyun ve omuz masajı, özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.
 • Eklem bölgelerinde rahatlık verir.
 • Cilde canlılık ve ferahlık katar.
 • Farmasi Nutri-Fiber Gıda Takviyesi + Alkali Su + Biberli Masaj Jeli beraber kullanıldığında zayıflamaya da yardımcı olur.

Hamileler kullanabilir mi ?

Farmasi Biberli Masaj Jelinin kas gevşetici ve kan dolaşımını hızlandırıcı etkileri olduğundan dolayı hamile kişilerin kullanması tavsiye edilmez.  Kas gevşetici ve kan dolaşımını hızlandırıcı özelliği kişinin hamilelik süresi içerisinde olumsuz etkileri olabilir. Ancak hamilelik sonrasında kullanmaları önerilir. Ancak siz yine de doktorunuza danışmadan kullanıma başlamayınız.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Selülit

Farmasi Biberli Masaj Jelinin selülitleri yok etme gibi bir özelliği yoktur yalnızca yağ yakma özelliği vardır spor yapılırken bu etkisi kendini gösterir ve yakılan yağlar sonucu selülit oluşumu azalır. Bunun dışında ayrıca bir selülitleri ortadan kaldırma gibi bir etkisi yoktur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Yan Etkileri

Bilinen bir yan etkisi olmamakla beraber yalnızca hamileler kullanamaz. Fazla kullanımında kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi olduğundan kan akışında olumsuz etkiler bırakabilir.

12 Yorum
 1. Vücuda sürmek için kullanılan ürünler losyon kıvamındadır. Sürmeyi kolaylaştırır. Akışkandır.

 2. Krem seklindemi sıvı sekldemi oluyor urın cnku kutusınu saladıgım zaman sıvı gibi duruyr urun mu sıkıntılı

 3. Biraz yanma oluyor tabi. Cilt hassasiyetinize göre farklılık gösterebilir bu yanma şiddeti. İhtiyaç duyulan bölgeye sabah akşam sürün. Yanında hindiba kahve ile kilo verme hızınızı artırabilirsiniz. Spor yapacaksanız l-carnitin de kullanabilirsiniz.

 4. Acı biberli olduğu için çok yanma hissi verir mi kilo vermek için kullanmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum

 5. Yüzünüzü bilemem ama başım ağrıdığında alnıma masaj yaparak sürüyorum 5 dakika içinde baş ağrısı kalmıyor gerçekten mucizevi bir şey..

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.