Farmasi bitki çayları kullananlar yorumları

Farmasi bitki çayları kullananlar yorumları

Farmasi bitki çayları

Çok eski yıllardan bu yana şifalı bitkilerin sağlık konusundaki faydaları bilinmekte ve günümüzde dahi birçok hastalık için aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Şifalı bitkilerin sağlık için kullanımı noktasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Kullanım aralıkları, dozları kesinlikle işinin ehli kişiler tarafından gerçekten doğal ürünler tercih edilerek belirlenmelidir.

Günümüz şartlarında dahi bu alana ilginin fazla olması ne yazık ki bazı istismarların önünü açmaktadır. Fakat kalitesi ile yıllardır marka bilinirliğini artıran, makul fiyatlarla beklentileri karşılayacak ürünleri müşterileri ile buluşturmayı gaye edinen Farmasi gibi firmaların varlığı da kesinlikle göz ardı edilemez. Bu yazımızda firma tarafından geliştirilen Farmasi bitki Çayı içeriği, faydaları ve kullanım detayları hakkında merak edilenlere yer vereceğiz.

Royal Mate Karışık Bitki Çayı

Royal Mate Karışık Bitki Çayı
Royal Mate Karışık Bitki Çayı

Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı 80 gramlık ambalajıyla içeriğinde ne olduğu bilinmeyen merdiven altı üretilen ürünlerle kıyaslandığında çok daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuştur.

İçeriğinde yer alan Mate Çayı Güney Amerika bölgesinin geleneksel içecekleri arasındadır. Mate çayı içerisinde yer alan kafein ve antioksidanlar haricinde A, B1 ve C vitaminleri sayesinde alternatif tıpta adından sıkça söz ettirmektedir. Kişinin mate çayı içeriği sayesinde düzenli kullanım sonrasında kendisini enerjik ve dinamik hissediyor olduğu bilinmektedir. Farmasi tarafından müşterilerine avantajlı fiyatlarla sunulan ürün kızılderililer tarafından yeşil altın olarak adlandırılmaktadır. Ürün ayrıca Arjantin’in milli içeceği olarak da bilinmektedir.

Ürün genellikle sıcak tüketiliyor olsa da soğuk olarak tüketildiği de bilinmektedir. Tadı kahveye benzemektedir. İçiminin kişide hafif mayhoş ve acımtırak bir his bıraktığı bilinmektedir. İştah kapayıcı özelliği sayesinde kilo vermeye destekleyici ürün olarak da tercih edilebilir. % 24 oranında mate bulunan üründe limon aroması, yeşil çay, tarçın, limon kabuğu, tıbbi nane de bulunmaktadır. Farmasi Nutriplus Nutritea Royal Mate Karışık Bitki Çayı demlerken normal kaynar su tercih edebilirsiniz.

Ürünü çay süzgecinde veya French Press olarak adlandırılan ürünlerde kaynar su ile 5 – 8 dakika aralığında bekletmeniz demlenmesi için yeterli olacaktır.

Smart Form Karışık Bitki Çayı

Smart Form Karışık Bitki Çayı
Smart Form Karışık Bitki Çayı

Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı içeriğinde yer alan farklı tatların dengeli harmanlanması kişinin adeta sırasıyla belirginleşen farklı tatlar almasına yardımcı olmaktadır. Metabolizmanın çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulması noktasında içeriğinde yer alan kiraz sapları düzenli kullanımlarda kısa sürelerde etkisini göstermektedir. Ayrıca düzenli kullanım sonrasında kişi şifalı bitkilerin etkisi ile vücudunda ferahlık ve tazelik hissedecektir.

Alternatif tıp alanında sık tercih edilen mate çayı içerisinde yer alan antioksidanlar ve kafein sayesinde vücuda uyarıcı etki yapmaktadır. Vücuda verdiği uyarı ise iştah kapatıcı bir özellik göstermektedir. Ürünün iştah kapayıcı özelliği ise kilo verme konusunda destekleyici ürünler arasında tercih edilebilirliğini ortaya koymaktadır.

Ürün içerisinde kiraz sapı ve mate çayı haricinde mükemmel bir harman sağlanmasına yardımcı olan limon aroması, yeşil çay, rezene, funda otu, limon kabuğu, biberiye ve tarçın da yer almaktadır. Demlenerek tüketilmesi gereken Farmasi Nutriplus Nutritea Smart Form Karışık Bitki Çayı için farklı demleme teknikleri tercih edebilirsiniz.

Ürünü 5 – 8 dakika aralığında çay süzgeci içerisinde bekleterek tüketebileceğiniz gibi French Press adıyla bilinen aparatta da 5 – 8 dakika beklemenin ardından tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde demleme işlemi için normal kaynar su tercih edebilirsiniz. Evde sürekli kullanıyor olduğunuz demlik kullanım için gayet uygun olacaktır.

2 Yorum

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.