Farmasi Dr.C. Tuna Masaj Kremi

Farmasi Dr.C. Tuna Masaj Kremi

Farmasi Dr.C. Tuna Masaj Kremi, nane aromasından elde edilen formülü ile özel olarak tasarlanmıştır; Badem yağı, Okaliptüs Yağı, Aloe Vera Yağı özleriyle zenginleştirilmiştir.

Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz an masaj uygulayarak hissedebilirsiniz. Nemlendirici özelliği ile masaj uygulanacak bölgenin yumuşamasına yardımcı olur. Küçük ve kullanışlı gürgen ahşap kutusu ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Kıyafetlerinizde kirlenme, yağlanma yapmaz, iz bırakmaz.

Ayrıca Dr.C. Tuna masaj kremi kullanıcılar tarafından “Migren Kremi” ve “Migren Taşı” olarak ta adlandırılıyor.

Farmasi Migren Kremi Nasıl Kullanılır?

Farmasi Migren Kremi içeriğinde yer alan ahşap kutuyu çevirerek açtıktan sonra alnınıza 1-2 defa nazikçe sürerek “Mentol Taşı” nın etkin ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisini deneyimleyebilirsiniz.

Alın bölgesinin iki kaş arasından yukarı doğru ve şakaklara doğru sürünüz.

Farmasi Migren Kremi tamamen doğaldır. Tabiki Dr. C. Tuna Nemlendirici Masaj Kremi sadece migren ağrısı için değil; Boyun ağrılarınız, sırt ağrılarınız, göğüs ağrılarınız, burun tıkanıklıklarında da kullanabilirsiniz.

Okaliptus yağı, geçmişten günümüze kadar bir çok hastalıkta şifa niyetine kullanılan yağlar arasında yer almaktadır. Soğuk havaların kendini göstermeye başladığı şu günlerde burun tıkanıklığı hemen hemen herkesin yaşadığı büyük bir sorun. Bu soruna doğal bir çözüm aramak isteyenler okaliptus yağı içeren Dr. C. Tuna Nemlendirici Masaj Kremi ni öneririz. Farmasi ile her zaman sağlıklı günler sizinle.

1 litre suyu buhar oluşana kadar kaynatın. Daha sonra içerisine bıçak yardımı ile bir miktar Dr. C. Tuna Nemlendirici Masaj Kremi koyun. Daha sonra suyu bir kaşık yardımıyla iyice karıştırın. Başınızı bir havlu yada çarşaf ile örterek burun yoluyla buharı içinize çekin. Bu şekilde burun tıkanıklığına iyi geldiğini göreceksiniz.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamamıza destek olur. Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Yorumlar

  1. Avatar Erkan Atmaca 12 Mayıs 2019

Yorum Gönder