Farmasi kara mürver faydaları ve kullananlar yorumları

Farmasi kara mürver faydaları ve kullananlar yorumları

Farmasi Kara Mürver Dünya üzerinde bilinen, insan sağlığına faydalı nadir şifalı bitkilerden biridir. Eski Mısır’da yanık ve cilt tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Farmasi Kara Mürver C Vitamini içeriği yüksek, yüksek lif oranına sahip, fenolik asit, flavonol ve antosiyaniller bakımından da zengindir.

Nutriplus Kara Mürver

Mevsim değişikliğinde bağışıklık sistemimizin uyum koşullarında, dayanıklılığımızın artmasında alınması gereken antioksidanlar ürünlerin en önemlilerinden birisi Kara Mürver gıda takviyesidir.

Dünya’yı etkisi altına alan korona virüse karşı tedbirler alınmaya devam ediliyor. En önemli tedbir, bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Farmasi’de bağışıklık sistemimizi güçlendirecek ürünler üretmeye devam ediyor.

Farmasi Kara Mürver; 3.4 gr x 10 adet saşe olarak üretilmiştir. 1 dakikada kullanıma hazırdır. 1 bardak suya (200ml) karıştırılarak, suda eritilerek kullanımı mümkündür. Farmasi Kara mürver ektresi 1 saşedeki miktarı 500 mg. dır.

Farmasi Nutriplus Kara Mürver Ekstresi İçeren Efervesan Saşe 9700830 kodu ile kataloglarda yerini bulmuştur. Farmasi girişimci sayfasında bulunan hızlı satın al butonuna ürün 9700830 kodu yazılarak sepete eklenebilmektedir.

Farmasi Kara Mürver’in faydalarından bahsetmek gerekirse; bağışıklık sistemimizi güçlendirecek antioksidan ve vitaminlerle doludur. Soğuk algınlığı ve grip semptomlarını hafif atlatmamızı sağlamaktadır. Kabızlık, yüksek ateş, baş ağrısı, küçük cilt sorunları, stresin azaltılması, böbrek sorunları tedavisi…vb daha bir çok konuda sağlığımıza iyi geldiği bilinmektedir.

Farmasi Kara Mürver faydaları nelerdir?

 • Stresi Azaltır.
 • Soğuk Algınlığı ve Grip semptomlarını önlemekte ve hafifletmekte uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.
 • Kabızlığın giderilmesinde.
 • Eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde.
 • Yüksek ateş tedavisinde.
 • Epilepsi tedavisinde.
 • Böbrek sorunlarının tedavisinde.
 • Kolesterol, pylori gibi zararlı bakterilerin büyümesini engellediği tespit edilmiştir.
 • Sinüzit ve Bronşit semptomlarının iyileştirilmesinde Farmasi Kara Mürver’in faydalı olduğu bilinmektedir.
 • En önemli özelliklerinden biride ‘Bağışıklık Güçlendirici” özelliğidir

Farmasi Kara Mürver nasıl kullanılır?

Farmasi Kara Mürver’i 11 yaş ve üzeri kullanımı uygundur. Hamileler ve emzirenler Farmasi Kara Mürever’i doktorlarına danışarak kullanmaları tavsiye edilir. Kronik hastalığı ve ilaç kullananlar doktorlarına danıştıktan sonra kullanmaları daha uygun olacaktır.

Farmasi Kara Mürver hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için Farmasi üyelik formunu doldurunuz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

1 Yorum
 1. 60 yaşındayım. Her sabah 1 kara mürver i şişeye dökerek hazırlıyorum ve gün boyu yanımda taşıyarak tüketiyorum. Şunu samimetle söyleyebilirim ki direnç artışını rahatlıkla hissedebiliyorum.

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.