Farmasi Pure Rose kullananlar yorumları

Farmasi Pure Rose Serisi

Farmasi Pure Rose Serisi

Doğanın canlandırıcı gücünü keşfedin ve Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi ile cildinizi tazeleyin. Artık her mevsim canlı, taze ve ferah bir cilde sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor…

Farmasi’nin doğadan aldığı ilham ile özel olarak geliştirdiği Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose serisi ile artık sizde cildinizin ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasını, pürüzsüzlüğü ve tazeliğiyle dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Hava kirliliği, makyaj kalıntıları ve güneş gibi dış etkenlerden zarar gören cildinizi tazelemek, canlılık kazandırmak ve cildinizin ferah bir görünüme kavuşmasını sağlamak için Farmasi tecrübesi ve uzmanlığını keşfedin!

Dr. C. Tuna Pure Rose Jel Temizleyici

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Jel Temizleyici
Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Jel Temizleyici
  • 1. ADIM: Jel ile Derinlemesine Temizleme

Kokusu ve kullanım sonrasında denizde bıraktığı ferah his, cilt bakım ritüelinizi daha neşeli bir hale getirir. Tazelenmiş ve duru bir cilt görünümü için cildinizi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose temizleyici jel makyajınızı ve cildinize yapışan kirleri derinlemesine temizler.

Kullanım: Cildinize sabah ve akşam hafifçe masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu
Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu
  • 2. ADIM: Gül Suyu ile Tonikleme

Farmasi Pure Rose serisinden doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Cildinizdeki kirleri ve makyaj kalıntılarını arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek olur. Saf gülsuyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar.

Kullanım: Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulama yapın. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an uygulamayı yapabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu Yağı

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu Yağı
Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu Yağı
  • 3. ADIM: Gül Yağı ile Güçlendirme

Gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytinyağları ile zenginleştirilen formül üstün özellikteki Gül Yağını meydana getirir.

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu Yağı teninizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cilde yumuşaklık verir, yenilenmesine ve ışıltı kazanmasına destek olur.

Kullanım: Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından gül suyunu tonik olarak uygulayın. Daha sonra gül suyu yağını parmak ucunuza damlatın, hafifçe ve hassas hareketlerle alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayınız.

Sabah ve akşam ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Dr. C. Tuna Pure Rose Yüz Kremi

Dr. C. Tuna Pure Rose Yüz Kremi
Dr. C. Tuna Pure Rose Yüz Kremi
  • 4. ADIM: Krem ile Nemlendirme

Farmasi Dr. C. Tuna Yüz Kremi özel formülü sayesinde cildinizin beslenmesine, diri ve nemli olarak kalmasına katkıda bulunur. Hafif ve ipeksi dokusu sayesinde hızlı emilir ve yağlılık hissi bırakmaz. Cildin tazelenmesine ve ışıltılı bir görünüş elde etmesine yardımcı olur.

Kullanım: Sabah ve akşam, temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

1 Yorum

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.