Farmasi sivilce karşıtı ürün serisi ve kullanımı

Farmasi sivilce karşıtı ürün serisi

Sivilce, ergenlik döneminden itibaren her yaş grubunda, kadın ve erkeklerde görülebilen cilt hastalıkları arasında yer almaktadır. Son derece hassas bir cilt problemi olan sivilcenin tedavisinde, kulaktan dolma bilgiler etkili olmayabileceği gibi sivilce izlerinin oluşmasına da yol açabilir. Bu nedenle kalıcı sivilce izlerinin oluşmaması için doğru sivilce tedavisi uygulanmalıdır. 

Farmasi Sivilce Serisi

Farmasi sivilce karşıtı çay ağacı serisi ile sadece 4 adımda sivilce ve aknelerinizden kurtulmak mümkün. Sivilce ve akneli bir cildiniz varsa Farmasi sivilce karşıtı ürün serisi olan Tea Tree serisi ile yapmanız gereken 4 adımlık işlemi her gün sabah akşam uygulamanız yeterli.

Ayrıca haftada 1 gün maske yapmayı ihmal etmeyiniz. İlk kullanımda sivilceleriniz de oluşan azalmayı fark edeceksiniz. Çok önemli olan bir husus günde iki kez uygulamanız ve nemlendiricinizi mutlaka kullanmak tavsiye edilmektedir.

1. Farmasi Sivilce Karşıtı Yıkama Jeli

Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizi kurutmadan fazla yağlardan arındırır. Kiri nazik ama etkili olarak temizler. İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı ile cildi pürüzsüzleştirme ye yardımcıdır.

Ürün Kullanımı: Yüzünüzü ıslatın. Avucunuza bir miktar jel alın ve göz çevresinden uzak tutarak nazikçe mesaj yaparak yüzünüze uygulayın. İşlem tamamlanınca su ile iyice durulayın. Cildinizde kuruluk ve tahriş olursa daha az sıklıkta kullanın. Kullanımdan sonra mutlaka nemlendirici kullanın.

2. Farmasi Sivilce Karşıtı Tonik

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cilde parlatmadan doğal bir matlık verir. Makyaj kalıntılarını temizler. İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı ile cildinizi derinlemesine arındırır ve tazeler.

Ürün Kullanımı: Pamuğa bir miktar Çay Ağacı Yağı Tonik dökün ve yüzünüzü nazikçe temizleyin.

3. Farmasi Sivilce Karşıtı Serum

Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş serum serinletici etkisinin yanı sıra pürüzsüz görünümüne kavuşmak için idealdir. Ciltte kuruma olmadan gözle görülür derecede düzelme sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanıma uygundur.

Ürün Kullanımı:  Çay Ağacı Yağı Sos serumu günde 3 defa sadece sivilce üzerine uygulayın.

4. Farmasi Sivilce Karşıtı Günlük Bakım Kremi

Özel olarak geliştirilmiş Çay Ağacı Yağı Yüz Kremini uyguladığınızda cildiniz yeni güne hazırlanır. İçeriğinde bulunan Çay Ağacı Yağı bariyer oluşturarak cildinizi dış etkenlere ve fazla yağlanmalara karşı korur.

Ürün Kullanımı: Temiz cildinize dairesel hareketlerle sabah ve akşam günde 2 kez uygulayın.

Omega 3 Balık Yağı

Güzelliğe giden yolun sağlıklı beslenmekten geçtiğini belirten uzmanlara göre, derideki yağ üretiminde, akne oluşumuna yol açan hormon bozukluklarında çinko önemli rol oynuyor. Yapılan araştırmalar, akne (sivilce) şikayeti olan kişilerde çinko eksikliğine rastlandığını ortaya koyuyor.

Omega 3 yağ asitleri içeriğindeki E vitamini ve çinko ile birlikte yara iyileşmesinde ve doku hasarının giderilmesinde rol alarak cilt yaşlanmasının önüne geçer. Hücre yenilenmesinde rol alan Omega 3 yağ asitleri özellikle balıklarda yüksek oranda bulunmaktadır. 

Deniz ürünlerinden sardalya ve somon en iyi Omega 3 kaynaklarındandır. 100 gram sardalya 1,5 gram omega 3 yağ asitlerini içerir. Omega 3 yağ asitlerinin, özellikle aknenin temel sebeplerinden olan inflamasyonu kırıcı etkileri vardır.

Farmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı

  • DHA normal beyin fonksiyonlarının ve normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. Günlük 250 mg DHA alındığında.
  • EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Günlük 250 mg EPA ve DHA alındığında.
  • DHA’ın anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. Günlük 200 mg DHA alındığında.
  • Bu gıda omega 3 yağ asidi EPA ve DHA içerir. EPA ve DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur. EPA ve DHA için önerilen günlük tüketim miktarı en az 250 mg/gün olmalıdır. Günlük tüketim 3 g/gün aşmaması gerekir. DHA için önerilen tüketim miktarı 4-8 yaş grubu için 90 mg/gün, 9-13 yaş grubu için 120 mg/gün’dür.

Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 2 kez 1 kapsül kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Uyarılar: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.

 Bileşen Adı 2 Kapsüldeki Miktar
Omega-3550 mg
EPA280 mg
DHA190 mg

İçindekiler: Balık Yağı (Trigliserit formunda), Balık Jelatini Kapsülü, Su, Antioksidan (Tokoferolce Zengin Ekstrakt).

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur. Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi Farmasi Üyelik başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Henüz Yorum Yok

Yorum Gönder

Your email address will not be published.

Bu web sitesinde yer alan hiçbir içerik, tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Karşılaştığınız sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza başvurmalısınız. 112 Acil Yardım numarasından acil destek alabilir, 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan muayene için randevu alabilirsiniz.