Farmasi White Correct kullananlar ve hakkında yorumları

Tarih:

Paylaş:

Farmasi White Correct

WHITE+ CORRECT Serisi ile muhteşem ötesi aydınlatma seninle!

Her yaşta her kadının ortak cilt problemi lekeler. Farmasi labaratuarlarında özel olarak geliştirilmiş ve yenilenen Dr. C. Tuna White Correct aydınlatıcı serisi ile daha parlak, canlı ve renk tonu eşitlenmiş bir cilde sahip olmanız mümkün.

Ciltte renk düzensizliği ve lekelenme durumu güneşin zararlı ışınlarına fazla maruz kalmaktan ve yaş almaktan kaynaklanır. Cildin metabolizmasını baskılayarak, bağışıklık sistemini zayıflatır,  cilt kendini savunmak için melanin üretimini arttırır. Bu da ciltte istenmeyen koyu kahverengi lekelenmelere neden olur.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun
1-A. ADIM: TEMİZLEME

Farmasi White Correct serisinde yer alan Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler, kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici

Farmasi Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici
1-B. ADIM: TEMİZLEME

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Etkili Temizleyici, özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlayarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı, kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanım Önerisi

Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik
2. ADIM: TONİK

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlıkkazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici
3. ADIM: AYDINLATICI KOYU LEKE GİDERİCİ

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici, düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Kullanım Önerisi

Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka UV koruma filtreli Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem uygulanarak cilt korunmalıdır.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem
4. ADIM: DR.C. TUNA AYDINLATICI KREM SPF-22

Farmasi White Correct serisinde yer alan Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem, yenilenen özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kum zambağı, yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

SONUÇ: UV ışınlarına bariyer oluşturmaya ve güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla kolayca emilir.

Kullanım Önerisi

Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanımı tavsiye edilir.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı
5. ADIM: DR. C. TUNA AYDINLATICI GÖZ BALMI

Farmasi White Correct serisinde yer alan Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, kum zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Kullanım Önerisi

Ürünü parmak ucunuza sıkın. Gözaltlarınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayınız. Sabah ve akşam düzenli uygulayınız. Gözlerinizle direkt temasından kaçınız.

blank

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer Konular

Farmasi kolajen kullananlar yorumları

Sigara kullanımı, hava kirliliği, stres, aşırı yorgunluk, egzersiz yapmama, nemsizlik, düzensiz uyku, düzensiz beslenme, yanlış kozmetik kullanımı gibi...

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi) kimlere nasıl uygulanır? Avantajları ve özellikleri nedir? Şeffaf telsiz tedavi süresi ne kadar ve nelere dikkat edilmeli.

Lingual Diş Teli Tedavisi

Lingual tedavi, diş çapraşıklıklarının ve pozisyon bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan diş teli yöntemidir. Lingual diş teli tedavisi...

Metal Diş Teli Tedavisi

Klasik ortodonti tedavisi olarak bilinen metal diş teli, diş teli çeşitleri arasında en çok kullanılan braket türüdür. Metal diş teli avantajları nelerdir?