Ana Sayfa Beslenme

Beslenme

Patlıcan sapı suyu nasıl yapılır, kürü neye iyi gelir, faydaları nelerdir?

Patlıcan sapı suyu nasıl yapılır, kürü neye iyi gelir, faydaları nelerdir?

0
Çoğu kişi tarafından bilinmediği için hiç kullanılmadan kesilip çöpe atılan patlıcan sapının bilinmeyen çok önemli faydaları var. İçerdiği zengin vitamin ve mineraller sayesinde hastalıklara...

Limon kabuğunun faydaları nelerdir, limon kabuğu neye iyi gelir?

0
Güçlü bir cilt dostu olan, cilt kanserini önemli ölçüde azaltan limon kabuğunun faydaları nelerdir? Limon kabuğu evde nasıl kullanılır, neye iyi gelir?
Limon Suyunun Faydaları

Limon suyunun faydaları nelerdir, limon suyu neye iyi gelir?

0
Antibakteriyal özelliğe sahip, kalsiyum, potasyum, C vitamini, pektin lifi yönünden zengin olan limon suyunun faydaları nelerdir, limon suyu neye iyi gelir?
Kuru Fasulyenin Faydaları

Kuru fasulyenin faydaları nelerdir, kuru fasulye neye iyi gelir?

0
Potasyum, demir ve çinko da dahil olmak üzere bir takım önemli mikro besin maddeleri bakımından zengin olan kuru fasulyenin faydaları nelerdir?
Nohutun Faydaları

Nohutun faydaları nelerdir, nohut suyu neye iyi gelir?

0
İçeriğinde A, B6, B12, C, E, K vitaminleri ile bakır, demir, kalsiyum, magnezyun, potasyum, selenyum minerelleri bulunduran nohutun faydaları nelerdir? Nohut suyu neye iyi gelir?
Propolis nedir? Faydaları nelerdir?

Propolis nedir, nasıl kullanılır, neye iyi gelir, faydaları nelerdir?

0
Propolis, arıların bitki bitkilerden topladığı güçlü antibakteriyel ve antioksidan etkilere sahip bir mucizevi bir üründür.
Bögürtlenin Faydaları

Bögürtlenin Faydaları

0
Tanen, pektin, magnezyum, iyot A, C, E, K ve P vitaminleri açısından oldukça zengin bir meyve olan böğürtlenin faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?
Ahududunun Faydaları

Ahududunun Faydaları

0
A , C, E ve folik asit vitaminlerini yönünden zengin içeriğe sahip olan ahududunun faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?

Brüksel lahanasının faydaları nelerdir, Brüksel lahanası neye iyi gelir?

0
Brüksel lahanası bir lahana türüdür ve bilimsel adı Brassica oleracea’dır. C vitamini, K vitamini, folat, beta karoten, B6, B1 vitamini ve diyet lifinin çok...
Bademin Faydaları

Bademin faydaları nelerdir, badem yağı neye iyi gelir?

0
Protein, demir ve kalsiyum yönünden zengin olan bademin yararları saymakla bitmiyor. İçeriğinde yüksek oranda yağ da bulunan bademin faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?