Kış Meyveleri

Farmasi kolajen kullananlar yorumları

Sigara kullanımı, hava kirliliği, stres, aşırı yorgunluk, egzersiz yapmama, nemsizlik, düzensiz uyku, düzensiz beslenme, yanlış kozmetik kullanımı gibi faktörler sebebi ile vücudumuzdaki kolajen oranı azalır. Tabi bu faktörlere ek olarak...

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi) kimlere nasıl uygulanır? Avantajları ve özellikleri nedir? Şeffaf telsiz tedavi süresi ne kadar ve nelere dikkat edilmeli.

Lingual Diş Teli Tedavisi

Lingual tedavi, diş çapraşıklıklarının ve pozisyon bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan diş teli yöntemidir. Lingual diş teli tedavisi...

Metal Diş Teli Tedavisi

Klasik ortodonti tedavisi olarak bilinen metal diş teli, diş teli çeşitleri arasında en çok kullanılan braket türüdür. Metal diş teli avantajları nelerdir?

Porselen Diş Teli Tedavisi

Porselen diş teli (Şeffaf Diş Teli) tedavisi kimlere nasıl yapılır? Özellikleri ve avantajları nelerdir? Tedavi ücretleri ve tedavi süresi hakkında bilgiler.

Greyfurtun Faydaları

C, B6 ve A vitaminleri, potasyum, folat, tiamin, kalsiyum, demir, bakır, fosfor ve magnezyumun yönünden zengin içeriğe sahip olan greyfurt faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?

Armutun faydaları nelerdir, armut kurusu ve suyu neye iyi gelir?

B2, C, E vitaminlerini, lif, bakır ve potasyum yönünden zengin içeriğe sahip olan armutun faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir? Armut neye iyi gelir?

Narın Faydaları

Po­tas­yum, de­mir, kalsiyum ve fosfor mi­ne­ra­li ile B1, B2 ve C vi­ta­mi­ni içeren narın faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir? Nar neye iyi gelir?

Mandalinanın Faydaları

Karbonhidrat , Lif protein E vitamini ve C vitamini deposu mandalinanın faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?

Kivinin faydaları nelerdir? Kivi suyu ve kabuğu neye iyi gelir?

İçeriğindeki bol miktarda C vitamini, K vitamini, E vitamini, folat ve potasyum gibi besin maddeleri içeren kivinin faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?

Portakalın Faydaları

Kış aylarının en çok tüketilen C vitamini yönünden zengin içeriğe sahip olan portakalın faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir? Portakal neye iyi gelir?