Ana Sayfa Sebzeler Yaz Sebzeleri

Yaz Sebzeleri

Zamanında tüketilen sebzeler, diğer zamanlarda tüketildiklerine oranla vücuttaki vitamin oranını arttırmaktadırlar. Yaz mevsiminde tüketilmesi gereken sebzelerin faydalarını Neler.com’dan takip edebilirsiniz.

Ebegümecinin faydaları nelerdir, ebegümeci neye iyi gelir?

Ebegümecinin faydaları nelerdir, ebegümeci neye iyi gelir?

0
Ebegümeci, özellikle kronikleşmiş boğaz ve bademcik iltihapları için çok faydalı şifalı bir bitkidir. Latince adı, Malva sylvestris olan ebegümeci, gerçek bir protein ve C-vitamini...
Nanenin Faydaları

Nanenin faydaları ve zararları nelerdir, nane neye iyi gelir?

0
C ve A vitamini bakımından oldukça zengin olan ; ayrıca yüksek oranda potasyum, protein, folik asit, kalsiyum, çinko, demir ve lifler içeren nanenin faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?
Kuşkonmazın Faydaları

Kuşkonmazın Faydaları

0
A, C, K ve B vitamini ve potasyum, folat , niasin, fosfor mineralleri açısından zengin olan kuşkonmazın faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?

Rokanın Faydaları

0
C, A, K, P vitaminleri, çeşitli mineraller ve glukozinolat, kalsiyum, folat içeren rokanın faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir? Roka neye iyi gelir?
Patlıcanın faydaları nelerdir, patlıcan sapı ve suyu neye iyi gelir?

Patlıcanın faydaları nelerdir, patlıcan sapı ve suyu neye iyi gelir?

0
Lif, potasyum, C vitamini ve B6 vitamini açısından zengin içeriğe sahip olan patlıcanın faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?
Marulun Faydalari Nelerdir?

Marulun Faydaları

0
A, B 1, B 2, B 6 , B 12 vitaminleri ve mineral yönünden zengin içeriğe sahip olan marulun faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?
Biberin Faydaları

Biberin Faydaları

0
C vitamini içeriği ile iyi bir antioksidan besin olan ayrıca yüksek miktarda lif içeriği ile de çok sağlıklı olan biberin faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?
Limonun Faydaları

Limonun Faydaları

0
Limonun faydaları, limon suyu, limon kabuğu, limon çayı, limon yağı neye iyi gelir? Limonun besin değerleri, içerdiği vitaminler ve yan etkileri nelerdir?

Domatesin Faydaları

0
Yüksek miktarda antioksidan etkisi olan A vitamini, K vitamini, vitamin B1, B2, B3, B5 ve B6 açısından da çok zengin olan domatesin faydaları, yan etkileri ve zararları nelerdir?

Tere otunun faydaları nelerdir, tere otu neye iyi gelir?

0
Sigara kullananların mucize ilacı tere otu, nikotine karşı mükemmel bir panzehirdir. A, B2, K ve E vitaminleri içeren tere otunun faydaları nelerdir?