Ana Sayfa Güzellik

Güzellik

Makyaj, cilt bakım, saç bakım, kozmetik ve güzellik kategorilerinde ürün deneyimleri ve bitkisel cilt, yüz maske ve kür tarifleri. Doğal cilt bakım tavsiyeleri.

Yosun tozunun cilde faydaları nelerdir, yosun maskesi nasıl yapılır?

Yosun tozunun cilde faydaları nelerdir, yosun maskesi nasıl yapılır?

0
Kırışıklıkları gidererek cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesini sağlama konusunda etkili yosun tozunun cilde faydaları nelerdir? Yosun tozu neye iyi gelir?
Cilt ve saçlara birçok faydası bulunan bıttım sabunu faydaları nelerdir?

Cilt ve saçlara birçok faydası bulunan bıttım sabunu faydaları nelerdir?

0
Varis, egzama, saç beyazlarını giderme gibi birçok soruna iyi gelen bıttım sabunu faydaları nelerdir, nasıl kullanılır, ne işe yarar ve neye iyi gelir?
Kuru Fasulyenin Cilde Faydaları ve Maske Tarifi

Kuru fasulyenin cilde faydaları nelerdir, fasulye maskesi nasıl yapılır?

0
Fasulye maskesi birçok kişinin duyduğunda şaşırdığı maskelerden biri kabul edilmektedir. Özellikle son zamanlarda daha popüler olan maskelerden biri de fasulye maskesidir.

Şampuana tuz katmak faydalı mı yoksa zararlı mı?

0
Şampuana tuz katmak saçları düzleştirir mi? Şampuana ne kadar tuz katılır? Şampuana tuz koymanın faydaları, zararları ve yan etkileri nelerdir?
Katran Sabununun Faydaları

Katran sabununun faydaları nelerdir, katran sabunu neye iyi gelir?

0
Katran sabunu binlerce yıldır Anadolu’da cilt ve saç problemlerinin tedavisinde kullanılagelmiş, binbir derde deva şifa verici özelliği olan bir sabundur.
Kantaron Yağı ile Sivilce Tedavisi

Cilt lekeleri için kantaron yağı ile sivilce tedavisi nasıl yapılır?

0
Sivilce, güneş lekeleri, cilt kızarıklığı, cilt yağlanması gibi cilt sorunlar için doğal çözüm olan kantaron yağı ile sivilce tedavisi nasıl yapılır?
Saç Çıkaran Bitkiler Nelerdir?

Saç çıkartan bitkiler nelerdir, hangi bitkiler saç çıkarır?

0
Saç dökülmesi, seyrelmesi, stresten kansızlığa kadar çeşitli nedenlerden ortaya çıkan bir sorundur. İşte size saç çıkaran bitkiler ile evde yapabileceğiniz doğal maske tarifleri.
Yılan Yağı Saç Sakal Kaş Kirpik Bakımı

Yılan yağı ile saç, sakal, kaş kirpik bakımı nasıl yapılır?

0
Yılan Yağı ile saç sakal kaş kirpik bakımı nasıl yapılır? Yılan yağı kaş, kirpik uzatır mı? Yılan yağı saça nasıl uygulanır, faydaları nelerdir?
Badem Yağı Sakal Çıkarır mı?

Badem yağı sakal çıkarır mı, sakala bıyığa nasıl uygulanır?

0
Magnezyum ve biyotin açısından zengin içeriğe sahip badem yağı sakal, bıyık ve saç uzamasına yardımcıdır. Evde sakal yağı nasıl yapılır? Sakala ve bıyığa nasıl uygulanır?

Şampuanın içine katılan yağlar nelerdir, hangi yağlar şampuana katılır?

2
Şampuanın içine katılan, konulan yağlar nelerdir? Şampuan içine karıştırılan yağlar ne kadar olmalı? Şampuanlara neler katılır ve nasıl kullanılır?