Ana Sayfa Güzellik Saç Bakımı

Saç Bakımı

Cilt ve saçlara birçok faydası bulunan bıttım sabunu faydaları nelerdir?

Cilt ve saçlara birçok faydası bulunan bıttım sabunu faydaları nelerdir?

0
Varis, egzama, saç beyazlarını giderme gibi birçok soruna iyi gelen bıttım sabunu faydaları nelerdir, nasıl kullanılır, ne işe yarar ve neye iyi gelir?

Şampuana tuz katmak faydalı mı yoksa zararlı mı?

0
Şampuana tuz katmak saçları düzleştirir mi? Şampuana ne kadar tuz katılır? Şampuana tuz koymanın faydaları, zararları ve yan etkileri nelerdir?
Katran Sabununun Faydaları

Katran sabununun faydaları nelerdir, katran sabunu neye iyi gelir?

0
Katran sabunu binlerce yıldır Anadolu’da cilt ve saç problemlerinin tedavisinde kullanılagelmiş, binbir derde deva şifa verici özelliği olan bir sabundur.
Saç Çıkaran Bitkiler Nelerdir?

Saç çıkartan bitkiler nelerdir, hangi bitkiler saç çıkarır?

0
Saç dökülmesi, seyrelmesi, stresten kansızlığa kadar çeşitli nedenlerden ortaya çıkan bir sorundur. İşte size saç çıkaran bitkiler ile evde yapabileceğiniz doğal maske tarifleri.
Yılan Yağı Saç Sakal Kaş Kirpik Bakımı

Yılan yağı ile saç, sakal, kaş kirpik bakımı nasıl yapılır?

0
Yılan Yağı ile saç sakal kaş kirpik bakımı nasıl yapılır? Yılan yağı kaş, kirpik uzatır mı? Yılan yağı saça nasıl uygulanır, faydaları nelerdir?
Badem Yağı Sakal Çıkarır mı?

Badem yağı sakal çıkarır mı, sakala bıyığa nasıl uygulanır?

0
Magnezyum ve biyotin açısından zengin içeriğe sahip badem yağı sakal, bıyık ve saç uzamasına yardımcıdır. Evde sakal yağı nasıl yapılır? Sakala ve bıyığa nasıl uygulanır?

Şampuanın içine katılan yağlar nelerdir, hangi yağlar şampuana katılır?

2
Şampuanın içine katılan, konulan yağlar nelerdir? Şampuan içine karıştırılan yağlar ne kadar olmalı? Şampuanlara neler katılır ve nasıl kullanılır?
Hızlı Saç Uzatmanın 10 Kolay Yolu

Hızlı Saç Uzatmanın 10 Kolay Yolu

0
Sağlıklı, gür, uzun ve parıldayan saçlar her bayanın hayalidir. Evde kolayca uygulayabileceğiniz yöntemlerle hızlı saç uzatmanın 10 kolay yolu...
Saç Yağlanmasına Ne İyi Gelir?

Saç Yağlanmasına Ne İyi Gelir?

0
Saç Yağlanmasına Ne İyi Gelir; Saçlarınız temiz fakat yağlı görüntüsünden kurtulamıyor musunuz? Salarınızı her gün yıkamaktan kurtulmak için evde uygulayabileğiniz yöntemler. Saç Yağlanmasına Ne İyi Gelir? Saçlar...

Yumurta Sarısının Saça Faydaları

0
Yumurta Sarısının Saça Faydaları; vücut için iyi bir protein kaynağı olan yumurta, saçlar için de etkin olarak kullanılıyor. Saçları parlatan ve yumuşamasını sağlayan yumurta maskeleri ile doğal bir bakım uygulayabilirsiniz.