Ana Sayfa Sağlık

Sağlık

Sağlık ile ilgili faydalı bilgiler, tavsiyeler ve alternatif çözümler, evde tedavi yöntemleri.

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

0
Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi) kimlere nasıl uygulanır? Avantajları ve özellikleri nedir? Şeffaf telsiz tedavi süresi ne kadar ve nelere dikkat edilmeli.
Lingual Görünmez Diş Teli

Lingual Diş Teli Tedavisi

0
Lingual tedavi, diş çapraşıklıklarının ve pozisyon bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan diş teli yöntemidir. Lingual diş teli tedavisi sırasında, teller ve braketler dişlerin iç...
Metal Diş Teli Tedavisi

Metal Diş Teli Tedavisi

0
Klasik ortodonti tedavisi olarak bilinen metal diş teli, diş teli çeşitleri arasında en çok kullanılan braket türüdür. Metal diş teli avantajları nelerdir?
Porselen Diş Teli

Porselen Diş Teli Tedavisi

0
Porselen diş teli (Şeffaf Diş Teli) tedavisi kimlere nasıl yapılır? Özellikleri ve avantajları nelerdir? Tedavi ücretleri ve tedavi süresi hakkında bilgiler.
Ortodonti Diş Teli Çeşitleri

Ortodonti Diş Teli Çeşitleri

0
Ortodonti diş teli çeşitleri nelerdir? Yapısal bozukluğa göre takılan kaç çeşit diş teli (braket) vardır. Ortodontik diş teli ne işe yarar ve ne kadar sürer.
Topuk Dikeni Nedenleri

Topuk Dikeni Nedenleri

0
Topuk dikeni nedenleri nelerdir? Topuk dikeni neden olur, risk faktörleri ve tıbbi nedenleri nedir? Nasıl tedavi edilir ve hangi doktora gidilir?
Topuk Dikeni Tedavisi

Topuk Dikeni Tedavisi

0
Topuk dikeni tedavisi için hangi doktora gidilir? Topuk dikeni evde tedavi yöntemleri nelerdir? Topuk dikeni tıbbi tedavisi ve ameliyatı hakkında bilgiler.
Topuk Dikeni Nedir

Topuk Dikeni Nedir?

0
Topuk dikeni nedir, belirtileri ve nedenleri nelerdir? Topuk dikenine ne iyi gelir? Evde bitkisel tedavisi ve topuk dikenini önleme yöntemleri nelerdir?
Topuk Dikeni Belirtileri

Topuk Dikeni Belirtileri Nelerdir?

0
Topuk dikeni belirtileri nelerdir? Plantar fasiit belirtileri neler? Topuk dikeni neden olur, nasıl tedavi edilir. Topuk dikeni için hangi doktora gidilir?
Yağ bezesi (Lipom) nedir? Yağ bezesi nedenleri, belirtileri ve tedavisi

Yağ bezesi (Lipom) nedir? neden olur, nasıl çıkarılır?

0
Yağ bezesi olarak bilinen lipoma nedir? Çoğunlukla sırt, boyun, saçlı deri, kollar ve bacaklarda kendini gösteren lipomların nedenleri, belirtileri ve tedavisi.