Ana Sayfa Sağlık Ağız ve Diş

Ağız ve Diş

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

0
Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi) kimlere nasıl uygulanır? Avantajları ve özellikleri nedir? Şeffaf telsiz tedavi süresi ne kadar ve nelere dikkat edilmeli.
Lingual Görünmez Diş Teli

Lingual Diş Teli Tedavisi

0
Lingual tedavi, diş çapraşıklıklarının ve pozisyon bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan diş teli yöntemidir. Lingual diş teli tedavisi sırasında, teller ve braketler dişlerin iç...
Metal Diş Teli Tedavisi

Metal Diş Teli Tedavisi

0
Klasik ortodonti tedavisi olarak bilinen metal diş teli, diş teli çeşitleri arasında en çok kullanılan braket türüdür. Metal diş teli avantajları nelerdir?
Porselen Diş Teli

Porselen Diş Teli Tedavisi

0
Porselen diş teli (Şeffaf Diş Teli) tedavisi kimlere nasıl yapılır? Özellikleri ve avantajları nelerdir? Tedavi ücretleri ve tedavi süresi hakkında bilgiler.
Ortodonti Diş Teli Çeşitleri

Ortodonti Diş Teli Çeşitleri

0
Ortodonti diş teli çeşitleri nelerdir? Yapısal bozukluğa göre takılan kaç çeşit diş teli (braket) vardır. Ortodontik diş teli ne işe yarar ve ne kadar sürer.
Ortodonti diş teli tedavisi

Ortodonti diş teli tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

0
Ortodonti tedavi, ortodontik sebepler, diş teli çeşitleri, braketler, şeffaf görünmez plaklar ve ortodonti tedavi süresi hakkında bilmeniz gerekenler.

Evde doğal diş beyazlatma yöntemleri

0
Sararmış dişlerle gözükmek herkesin korktuğu en büyük sorunlardan biridir. İşte size evde anında doğal diş beyazlatma yöntemleri ve önemli tavsiyeler.