Kategori: Diyet

Ketojenik diyet nedir, nasıl yapılır?

Ketojenik diyetin temeli ciddi derecede karbonhidratları sınırlayıp yağ ve protein tüketimini arttırmaya dayanıyor. Ketojenik diyet nasıl yapılır? Faydaları nelerdir? Diyet listesi ve diyette yasaklı olan gıdalar.

Aspir Yağı ile Zayıflama

Zayıflamak için aspir yağı nasıl kullanılır? Aspir yağı ayda kaç kilo verdirir? Aspir yağı ile zayıflama konusunda merak ettiklerinizin hepsi bu yazımızda.

İsveç Diyeti Listesi ve Kuralları

İsveç Diyeti Listesi ve Kuralları; isveç Diyeti 13 günlük öğün programı ile uygulanıyor. Günümüzde en popüler diyetler arasında olan İsveç Diyeti koşullara uygun şekilde uygulandığında 7 ile 20 kg …

Detoks nedir, nasıl yapılır?

Detoks nedir, nasıl yapılır; detoks vücudu toksinlerden arındırmak, sağlığı korumak, vücuttaki sıvıların asitleşmesini önlemek ve asit-baz dengesini korumaktır. Özellikle mevsim geçişlerinde yapılması tavsiye edilen detoks, bağışıklık sistemini de düzenleyen …

Karpuz Diyeti

Karpuz diyeti en sağlıklı zayıflatan diyet çeşitlerinden biridir. Tabi bu diyete başlamadan önce öğünlerinizde beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor.

Fazla kilolardan kurtulmanın yolları

İstediğiniz görüntüye kavuşmak için; Fazla kilolardan kurtulmanın yolları nelerdir? Diyorsanız... Sizde fit bir vücudun hayallerini kuruyor ve fazlalıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu adımları izleyin.