Sinameki Otu Kürü ile Hızlı Saç Uzatma

Kullananların sonuç aldığı sinameki otu kürü ile hızlı saç uzatma tarifi

Sinameki Saç Kürü

Doğal yöntemlerle saç uzatmak herkesin ilgi konusu. Saçlarının bir türlü uzamamasından şikayetçiyseniz ya da bir anlık hata ile saçlarını kestirip pişman olduysanız bu yazı tam sana göre!

Oldukça uygun fiyatlı, deneyen ve kullanan çoğu kişinin başarıyla sonuç aldığı bu yöntemin adı sinameki kürü (sinameki maskesi). Bu maske haftada 1 cm saç uzatmayı vaat ediyor!

Etkisi tabi ki kişiden kişiye göre değişecektir. Bıkmadan, yorulmadan devam ettiğin sürece uzun saçlara merhaba diyebilirsin.

Sinameki Otu
Sinameki Otu

Saç maskesi için malzemeler

  1. Sinameki otu (Aktardan alabilirsiniz)
  2. Badem yağı
  3. Bemiks ampul (Eczaneden alınız)
  4. Evigen ampul (Eczaneden alınız)
  5. Hint yağı

Sinameki kürü nasıl yapılır?

  1. Bir tutam Sinameki otunu bir çay bardağı suda kaynatalım.
  2. Kaynadıktan bir dakika sonra süzelim ve soğumaya bırakalım.
  3. Kaynamış ve ılınmış suyumuza bir tatlı kaşığı badem yağı, bir Bemiks ampul, bir Evigen ampul, bir tatlı kaşığı Hint yağı katalım ve karıştıralım.
  4. Saç diplerimize ve uçlarına karışımı sürüp yarım saat bekleyip yıkayalım.

Kokusu hoşunuza gitmezse içine bir kaç damla Lavanta yağı da katabilirsiniz. İki ay boyunca haftada bir kere sinameki kürünü yapalım ve iki hafta ara verelim.

Yağlı karışımları çok fazla yapmak saç diplerini tıkıyor bu yüzden abartmadan uygulamayı haftada sadece bir kere yapıp güzelce yıkayalım. Karışımı bir kere hazırlayıp haftalarca kullanmayalım her seferinde taze karışım hazırlayalım.

Olağan dışı bir etki görürseniz sinameki saç maskesini kullanmayı bırakın ve kullanmadan doktorunuza danışın. Kür malzemelerine Zeytinyağı da ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak parlak,canlı ve hızlı uzayan saçlara sahip olacaksınız.

Yorum Gönder