Kategori: Yağlar

Susam Yağının Faydaları

Saç ve cilt sağlığını iyileştirme konularında fazlasıyla etkili olan susam yağının faydaları nelerdir? 3 farklı susam yağlı saç bakım maske tarifi ve uygulama.

Kayısı Yağının Faydaları

Kuru kayısı çekirdeğinden elde edilen kayısı yağının faydaları nelerdir? Cilt, saç, bakımı konusunda etkili olan kayısı yağı nasıl kullanılır ve neye iyi gelir?

Yosun Yağının Faydaları

Göz altı morluğu, çatlaklar gibi sorunlarda etki olan yosun yağının faydaları nelerdir? Yosun yağı nasıl kullanılır, yosun yağlı cilt maskesi nasıl yapılır?

Gül Yağının Faydaları

Kozmetik sektörünce yayın olarak kullanılan gül yağının faydaları nelerdir? Gül yağı cilt bakımında nasıl kullanılır ve hangi hastalıklara neye iyi gelir?

Limon Yağının Faydaları

Toksinleri atmak, cildi arındırmak, sindirimi ve kilo kaybını desteklemek gibi bir çok faydası olan limon yağının faydaları nelerdir? Limon yağı neye iyi gelir?

Kakao Yağının Faydaları

Cildi güzelleştiren, bronzluk veren, vücuda bir çok faydası bulunan kakao yağının faydaları, kullanım şekilleri ve yanlış kullanım sonucu olası zararları.

Maydanoz Yağı Faydaları

Maydanoz yağı faydaları nelerdir? Maydanoz yağı kürü nasıl hazırlanır, nasıl kullanılır? Evde yapabileceğiniz saç bakım kür tarifi ve kullanımı.

Aspir Yağının Faydaları

Kilo verme ve zayıflamaya fazlasıyla yardımcı olan Aspir yağının faydaları ve zararları nelerdir? Aspir yağı saç bakımında nasıl kullanılır? Tohumu ve çayının faydaları nelerdir?