Yağlar

Farmasi kolajen kullananlar yorumları

Sigara kullanımı, hava kirliliği, stres, aşırı yorgunluk, egzersiz yapmama, nemsizlik, düzensiz uyku, düzensiz beslenme, yanlış kozmetik kullanımı gibi faktörler sebebi ile vücudumuzdaki kolajen oranı azalır. Tabi bu faktörlere ek olarak...

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi) kimlere nasıl uygulanır? Avantajları ve özellikleri nedir? Şeffaf telsiz tedavi süresi ne kadar ve nelere dikkat edilmeli.

Lingual Diş Teli Tedavisi

Lingual tedavi, diş çapraşıklıklarının ve pozisyon bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan diş teli yöntemidir. Lingual diş teli tedavisi...

Metal Diş Teli Tedavisi

Klasik ortodonti tedavisi olarak bilinen metal diş teli, diş teli çeşitleri arasında en çok kullanılan braket türüdür. Metal diş teli avantajları nelerdir?

Porselen Diş Teli Tedavisi

Porselen diş teli (Şeffaf Diş Teli) tedavisi kimlere nasıl yapılır? Özellikleri ve avantajları nelerdir? Tedavi ücretleri ve tedavi süresi hakkında bilgiler.

Limon yağının faydaları nelerdir, limon yağı neye iyi gelir?

Toksinleri atmak, cildi arındırmak, sindirimi ve kilo kaybını desteklemek gibi bir çok faydası olan limon yağının faydaları nelerdir? Limon yağı neye iyi gelir?

Kakao yağının faydaları nelerdir, kakao yağı neye iyi gelir?

Cildi güzelleştiren, bronzluk veren, vücuda bir çok faydası bulunan kakao yağının faydaları, kullanım şekilleri ve yanlış kullanım sonucu olası zararları.

Maydanoz yağı faydaları nelerdir, kürü yapılır ve neye iyi gelir?

En eski bitkisel yağ türlerinden birisi olan maydanoz yağı faydaları nelerdir? Maydanoz yağı zayıflatır mı, maydanoz kürü nasıl hazırlanır ve nasıl kullanılır?

Aspir yağının faydaları nelerdir, aspir yağı neye iyi gelir?

Kilo verme ve zayıflamaya fazlasıyla yardımcı olan Aspir yağının faydaları ve zararları nelerdir? Aspir yağı saç bakımında nasıl kullanılır? Tohumu ve çayının faydaları nelerdir?

Zeytinyağının Faydaları

Kilo vermenize yardımcı, kalp problemlerinizin azalmasına, metabolizmanızın güçlenmesine yardımcı zeytinyağının faydaları ve saç bakımın maske tarifleri.

Biberiye yağının faydaları nelerdir, biberiye yağı neye iyi gelir?

Ağrı kesici, anti bakteriyel, dezenfektan, anti kanser, anti mantar, anti enfeksiyon, iltihap giderici özelliğe sahip biberiye yağının faydaları nelerdir?