Ana Sayfa Yağlar

Yağlar

Bitkisel ve esansiyel yağların faydaları, zararları  ve kullanım şekilleri.

Limon yağının faydaları nelerdir, limon yağı neye iyi gelir?

0
Toksinleri atmak, cildi arındırmak, sindirimi ve kilo kaybını desteklemek gibi bir çok faydası olan limon yağının faydaları nelerdir? Limon yağı neye iyi gelir?

Kakao yağının faydaları nelerdir, kakao yağı neye iyi gelir?

0
Cildi güzelleştiren, bronzluk veren, vücuda bir çok faydası bulunan kakao yağının faydaları, kullanım şekilleri ve yanlış kullanım sonucu olası zararları.

Maydanoz yağı faydaları nelerdir, kürü yapılır ve neye iyi gelir?

0
En eski bitkisel yağ türlerinden birisi olan maydanoz yağı faydaları nelerdir? Maydanoz yağı zayıflatır mı, maydanoz kürü nasıl hazırlanır ve nasıl kullanılır?

Aspir yağının faydaları nelerdir, aspir yağı neye iyi gelir?

0
Kilo verme ve zayıflamaya fazlasıyla yardımcı olan Aspir yağının faydaları ve zararları nelerdir? Aspir yağı saç bakımında nasıl kullanılır? Tohumu ve çayının faydaları nelerdir?

Zeytinyağının Faydaları

0
Kilo vermenize yardımcı, kalp problemlerinizin azalmasına, metabolizmanızın güçlenmesine yardımcı zeytinyağının faydaları ve saç bakımın maske tarifleri.

Biberiye yağının faydaları nelerdir, biberiye yağı neye iyi gelir?

0
Ağrı kesici, anti bakteriyel, dezenfektan, anti kanser, anti mantar, anti enfeksiyon, iltihap giderici özelliğe sahip biberiye yağının faydaları nelerdir?

Sarı Kantaron Yağı Faydaları

0
Saç bakımı ve sivilce, iz, leke, akne gibi cilt sorunlarında etkili olan sarı kantaron yağı faydaları nelerdir? Kantaron yağı nasıl kullanılır, neye iyi gelir?

Çam Terebentin Yağı Faydaları

0
Saç bakımında oldukça etkili olan çam terebentin yağı faydaları nelerdir? Çam terebentin yağı saç maskesi tarifi ve uygulama hakkında pratik bilgiler ve notlar.

Ylang ylang yağının faydaları nelerdir, ylang ylang yağı neye iyi gelir?

0
Antidepresan, antiseborik, antiseptik, afrodizyak, sinir ve sedatif madde özelliklerine sahip olan ylang ylang yağı faydaları ve kullanım tavsiyeleri.

Hindistan Cevizi Yağı Faydaları

0
Mükemmel yağlar arasında yer alan Hindistan cevizi yağının saçlara, cilde, sağlığa faydaları nelerdir? Hindistan cevizi yağı nasıl kullanılır ve neye iyi gelir?